Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Новини Центру професійно-технічної освіти №3 м.Харкова

Наше життя > Відео та фотоматеріали

27 червня 2014 року відбулись урочистості з нагоди вручення понад 150 випускникам 2014 року дипломів кваліфікованого робітника та атестатів про повну загальну середню освіту.
У заході узяли участь представники замовників робітничих кадрів, батьківської громадькості, ветерани праці, почесні гості. Церемонія
супроводжувалась концертом колективу художньої самодіяльності ЦПТО №3 та Харківського державного будинку художньої та технічної творчості.


На сайті Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації


Пройшли заходи присвячені відзначенню 75-річчя Карпатської України. Згідно плану проведені бесіди в навчальних групах «Трагедія карпатської України» , лекція «75 років від дня проголошення (1939) повної державної самостійності Карпатської України», виставка інформаційних матеріалів «Карпатська Україна-шлях до державності»
Завантажити презентацію


Урочистості присвячені Дню Пермоги «Вони нам весну дарували, а сами в полях полягли»

7 травня урочисте зібрання присвячене Дню Перемоги проходило в актовій залі ЦПТО №3. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Учні ЦПТО №3 мали змогу поспілкуватися в ветераном Великої Вітчизняної війни Андреєвим Іваном Іллічем, подарувати йому квіти та заспівати пісень


ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»


Школа позитивного досвіду роботи для заступників директора з навчаль-виховної роботи за темою "Моніторинг стану виховної роботи в професійно-технічних навачльних закладах"


Обласний конкурс - огляд художньої самодіяльності


23 лютого


Конкурс "Країна кохання" до Дня Святого Валентина


Бесіди «Вибір професій – крок у майбутнє»


Години спілкування «Любіть Україну і пісню її солов’їну»Назад к содержанию | Назад к главному меню