Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Чорнобиль: Люди-Місця-Солідарність-Майбутнє

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2016

«Чорнобиль: Люди-Місця-Солідарність-Майбутнє»

12 лютого 2016 року група учнів ВС 3-4 відвідала виставку «Чорнобиль: Люди-Місця-Солідарність-Майбутнє», присвячену 30-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній станції. Відповідальними за проведення екскурсії були призначені майстер виробничого навчання Бережко Антоніна Миколаївна та класний керівник Поєдайлов Олексій Іванович.
Цікаво про виставку розповіла співробітник виставки Негатина Любов Іванівна. Вона розказала про історію пересування виставки та про зустрічі з ліквідаторами Чорнобильської аварії. Учні також зустрілися з учасником ліквідації Чорнобильської катастрофи Берлетовим Геннадієм Миколайовичем. Він розповів про перші дні ліквідації цієї трагедії, наводив багато прикладів мужності людей у боротьбі з цією трагедією. Відповів на запитання учнів. Потім учні відвідали стенди виставки, переглянули малюнки дітей, присвячених Чорнобильській трагедії. Екскурсія пройшла цікаво.
Учні були вдячні за організацію проведення екскурсії керівнику Харківської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» за цікаво проведений захід.Назад к содержанию | Назад к главному меню