Центр профессионального технического образования ЦПТО №3. Бывшее училище Харькова ПТУ 33


Перейти к содержанию

Главное меню:


Агітаційна бригада відвідала школу №8 Московського району

Наше життя > Відео та фотоматеріали > Новини 2016

«Талановита людина талановита в усьому»

З такими девізом педагоги ЦПТО №3 відвідали школу №8 Московського району міста Харкова та знайомили школярів з професіями і правилами прийому до навчального закладу.
Про талановитих людей часто говорять: «майстер на всі руки». Погодьтеся, у кожного з нас є як мінімум один знайомий (знайома), який задіяв себе практично у всіх сферах діяльності. Він працює, ліпить, вірші пише, співає, та ще й вдома все встигає зробити. Такі люди просто вражають і не перестають дивувати, в такому випадку мимоволі замислюєшся про те, а чи дійсно талановита людина талановита у всьому?
Спілкуючись з учнями, майстери виробничого навчання Антоніна Миколаївна Бережко, Наталя Анатоліївна та Федорченко Катерина Василівна,переконували на своєму творчому прикладі та прикладі творчих робіт учнів ЦПТО №3, що творча людина – це не особливий вид людини, у кожного з нас є творчий потенціал. Кожен народжується творцем. Єдина відмінність між творчими та нетворчими людьми – це віра. Переконливим фактом була виставка технічної творчості та вишитих картин (автор Антоніна Миколаївна Бережко)


Назад к содержанию | Назад к главному меню